• Ново
Сребрени ѓердани од накит Клуб за жени - Селевер ѓердан за жени 14К злато позлатено сребро - розов аметист ѓердан центар, акценти на бел дијамант - хипоалергичен прив?

Сребрени ѓердани од накит Клуб за жени - Селевер ѓердан за жени 14К злато позлатено сребро - розов аметист

Buyers rating:
DEN 399.84

Износ

Прославете ја својата вера секој ден со зачудувачки приврзок ѓердан. Направено со розов аметист, 14к злато позлатено сребро и оригинални бели дијаманти. Додека многу женски ѓердани излегуваат како ефтино изработени и разочарувачки мали, сребрениот приврзок од накит на накит се одликува со квалификувана изработка и ексклузивни материјали со врвен квалитет, кои се направени да траат .. Со вкусно уште вкусно, овој ѓердан од сребрени женски позлатени од 14 килограми прикажува оригинален розов аметист во срцето, опкружен со вистински .01 CTW бел дијамантски акценти .. Нашите карактеристики на сребрениот приврзок : . - 14к злато позлатено сребро и хипоалергичен 14к злато позлатено сребро тело. - Оригинален розов аметист центар. - Акценти на бел дијамант. Дајте го дарот на верата - нашиот бел розов ѓердан од аметист прави прекрасен, уникатен подарок за мама, браќа и сестри, најблиски или значаен друг. Блескаво со елеганција и квалитетна изработка, ова приврзоно злато е вистински пример за зачудувачка, носена уметност. Дајте им како подароци за ден на мајки, подароци за баба или подароци за роденден за мама! . На Jewersers Club, ние сме горди да им понудиме на нашите клиенти ексклузивен, врвен квалитетен дијамантски ѓердан за жени парчиња по разумни цени. Ние го изработуваме нашиот златен сребрен ѓердан од 14 килограми за жени со грижа, за да ви дадеме апсолутен најдобар квалитет, уметност и изработка за стапката. За разлика од другите приврзоци за жени кои испаднаа од низок квалитет на материјали кои кршат, 'рѓаат и стануваат обезцветени, приврзокот за накит на накит е стручно изработен од злато позлатено сребро за зачудувачки, врвен квалитетен приврзок ѓердан што трае и трае. Одликувајќи се со прекрасен оригинален розов аметист камен центар опкружен со вистински .01 CTW бел дијамантски акценти, овој приврзок едноставно сјае со елеганција и беспрекорна изработка . убав подарок за жени на вера - со своето елегантно, полирано злато позлатено сребрено ѓердан срце, светло Центарот за приврзоци од бела розова аметист и пенливи бели дијаманти, овој сребрен приврзок прави прекрасни подароци за жените да ја искажат својата вера. Совршен подарок за баба или подарок за роденден за подарок за мајка!. Хипоалергичен и безбеден-изработен со нула-никел, хипоалергичен со нула-олово, злато позлатена сребрена розова аметист и вистински бели дијаманти, овој сребрен ѓердан за жени е квалитетно изработен за да се заштити од реакциите на кожата и алергии. Кога го носите нашиот розов аметист накит жени ѓердан, можете да сметате на супериорна удобност.

Декларирани својства

Најдобри предлози