• Ново
Време на одмор 4ft дрво од бреза

Време на одмор 4ft дрво од бреза

Buyers rating:
DEN 2.00

Износ

Додадете малку празничен шарм во вашиот простор со време на празник 4 'Бела бреза стап вештачко дрво за Божиќна декорација. Сезоната за зимски празници е прекрасно време за семејството и пријателите да се соберат и да слават среде разнобојни украси и светкави светла. Замислете, снегот нежно паѓа надвор од вашиот прозорец, мирисот на колачиња од ѓумбир лебди низ куќата, а елката за време на празниците сјае со светли мини светла што треперливи и искра. Изработено е од трајни материјали и електронски компоненти и лесно е да се постави. Оваа пред-осветлена вештачка елка со топли бели светла изгледа како вистинска работа и доаѓа со флексибилни гранки што можете да ги прилагодите за да одговараат на вашите потреби за украсување. Вклучете го и гледајте го дрвото оживува со прекрасен сјај. За забава во текот на целата година, можете да го користите и времето за одмор 4 'Бело бреза Вештачко дрво за божиќна декорација за да го подобрите скоро секој простор, како што е спална соба или ќош за читање. Време на одмор пред осветлување 4 'бела бреза стап вештачка елка, топли бели светла : пред-строги со топли бели светла. Бело дрво од бреза. Флексибилни гранки. Содржина на материјал : 70% п.п., 25% железо, 5% електронски компоненти. Време на одмор е новогодишно време на елката е висока 4 '.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Fairte Super Sparring Headguard Xlarge White
  • Ново
Мислење на купувачите:

Fairte Super Sparring Headguard Xlarge White

Ова е следната еволуција на нивната најпопуларна глава Тој нуди голема рамнотежа помеѓу покриеноста, в�

DEN 1.00