• Ново
Bootикер за пешачење во Озарк Патека Мала и Големо момче, големина 13-6

Bootикер за пешачење во Озарк Патека Мала и Големо момче, големина 13-6

Buyers rating:
DEN 1.33

Износ

Подгответе се за авантурите на отворено со чистење чизми на Озарк Траил за момчиња. Овие чевли за пешачење имаат трајни надворешни страни со горниот дел од водата за да им помогнат на нозете да се суви и да се засили јака за дополнителна удобност. Совршено за паркот, игралиште или прошетка во шумата со семејството, овие чизми за момчиња се одличен додаток на неговите обувки. Материјал : Полиестер/полиуретан горен; Термопластична гума/кожа од надворешна плоча. Грижа : Избришете чиста. Земја на потекло : Увезен. Затворање : Затворање на чипка. Карактеристики : тркалезна пети; Подготвен јазик; водоотпорен. Чизми за пешачење за момчиња од Озарк Траил.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Sun Zero Every Blackout Poll Polly Single Curnate, 40 63
  • Ново
Мислење на купувачите:

Sun Zero Every Blackout Poll Polly Single Curnate, 40 63

Sun Zero Every 100% панели за завеси за затемнување обезбедуваат крајна технологија за блокирање на светлина за

DEN 407.84