• Ново
Самодоверба девојчиња од чипка предни плетења, големини 7-16

Самодоверба девојчиња од чипка предни плетења, големини 7-16

Buyers rating:
DEN 1.00

Износ

Облечете ја во оваа самопочитување на ракавот на лактот, плетено скокање за вашиот следен настан. Прекрасните детали за чипка додаваат женски допир на овој удобен комбинезон за девојчиња. Опуштено вклопување. 3/4 ракави. Клуч за клучеви на грб. Еластична половината. Детали за чипка. 92% полиестер/8% спандекс. Машина за перење. Увезени. Скокачи за чипка за девојчиња од самодоверба.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Шопинки девојки Стампеди хеланки
  • Ново
Мислење на купувачите:

Шопинки девојки Стампеди хеланки

Купете додека не испуштите во овој супер симпатичен пар на шпедици за шпедици Одликувајќи се со омилени

DEN 3.33