• Ново
Правда девојки ретро маица за промена на бојата на сурфање, големини 5- & плус

Правда девојки ретро маица за промена на бојата на сурфање, големини 5- & плус

Buyers rating:
DEN 1.33

Износ

Таа го тресе ретро изгледот во оваа маица за вратоврска за хиперколор со графички принт инспириран од гроздобер. Дизајнирано во интерактивна ткаенина за хиперколор, оваа маичка ја менува бојата на допир на нејзината рака-задолжително за нејзината кул колекција на девојчиња! Стил на пуловер со вратот на екипажот. Врза-фронт. Ретро сурфање графички принт од предната страна; ткаенина што се менува со хиперколор. 60% памук/40% полиестер. Машина за перење. Увезени. Правда хиперколор вратоврска маица за девојчиња. Правдата е ваш едношалтерски бренд за најжешките трендови за девојчиња меѓу девојчињата, славејќи го уникатното чувство на секоја девојка за себе… и стил.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Девојките за модни закрпи на руно
  • Ново
Мислење на купувачите:

Девојките за модни закрпи на руно

Гледајте го вашето мало девојче светло кога се повлекува на модните закрпи на овие девојки од руно...

DEN 2.67
Ноќна куќа на девојчињата Бела Сара
  • Ново
Мислење на купувачите:

Ноќна куќа на девојчињата Бела Сара

Вашето мало девојче ќе ја сака оваа ноќна ноќ на девојчињата Бела Сара Тоа е меко и удобно носење...

DEN 190.08
Шопинки девојки Стампеди хеланки
  • Ново
Мислење на купувачите:

Шопинки девојки Стампеди хеланки

Купете додека не испуштите во овој супер симпатичен пар на шпедици за шпедици Одликувајќи се со омилени

DEN 3.33