• Ново
Атлетски дела за девојчиња, 2-пакувања, големини 4- & плус

Атлетски дела за девојчиња, 2-пакувања, големини 4- & плус

Buyers rating:
DEN 399.84

Износ

Спортски денови, денови за игра или релаксирачки денови, во секое време е вистинско време за хеланки на атлетските работи. Тенок со лесен дизајн за влечење, овие хеланки се исто така влага за да може да остане ладно и суво подолго и да биде помалку за дополнителна удобност. Меки и затегнати, ова се хеланки што ќе ги достигне одново и одново (да! Има два пара). Само на. Материјал : 86% полиестер/14% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : два пара хеланки. Големина : Моделот носи големина S. одговара : тенок. Затворање : стајлинг за влечење; Еластична лента за половината. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Заврши за влага за да помогне да се одржи кул и суво; ознака помалку за дополнителна удобност; Мека и истегната. Легави 2-пакет за девојчиња од атлетски дела.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Девојките за модни закрпи на руно
  • Ново
Мислење на купувачите:

Девојките за модни закрпи на руно

Гледајте го вашето мало девојче светло кога се повлекува на модните закрпи на овие девојки од руно Овие

DEN 2.67
Девојки Флејвеј Кардиган
  • Ново
Мислење на купувачите:

Девојки Флејвеј Кардиган

Fadeed Glory Girls Flyaway Cardigan е совршен за оние кул денови кога врвот со кратки ракави не е доволен, а редовниот џе�

DEN 3.00