• Ново
Поставете злато шилести продолжени навртки за капаци M12x1. Конусно седиште тој 3 4

Поставете злато шилести продолжени навртки за капаци M12x1. Конусно седиште тој 3 4

Buyers rating:
DEN 1.00

Износ

20 Поставени злато 2 парчиња шилести продолжени навртки за капаци M12x1.25 Конусно седиште Хекс 3/4 навој на M12x1.25; Должина на капаците : 40,13мм = 1,58 "инч; должина на шила : 40,64мм = 1,60" инч; 12x1.25 Spike Chrome Lug Nuts - сет од 20; Погодни за повеќето патнички автомобили (вклучуваат Форд, Буик, Тојота, Митсубиши, Мазда, Хонда, Шевролет, Хјундаи, Киа, итн.).

Декларирани својства

Најдобри предлози

Погон за појас Contitech, Contitech V-појас
  • Ново
Мислење на купувачите:

Погон за појас Contitech, Contitech V-појас

Contitech Drive Vпојас Сите Contitech Vпојаси се тивки, квалитетни и практично бесплатни услуги Единствено време на

DEN 1.33
Сензор за брзина на тркалото од 5S ABS
  • Ново
Мислење на купувачите:

Сензор за брзина на тркалото од 5S ABS

WVE е водечки извор на напредни компоненти на електроника на возила за апликации за замена во апликациит�

DEN 3.33
Собрание на мотор со превоз од 2000cp
  • Ново
Мислење на купувачите:

Собрание на мотор со превоз од 2000cp

Собрание на мотор со превоз од 2000cp (Yоска) Бројот на делот OEM што ја заменува оваа ставка е дел број C470460064..

DEN 3.00
Сет за заптивки на моторот AFS
  • Ново
Мислење на купувачите:

Сет за заптивки на моторот AFS

Apex Automobile Parts Inc Inc Engine Gatbute Set е изградена репутација во автомобилската индустрија за квалитет и занаетчис

DEN 1038.72