• Ново
ВРЕМЕ И ТРУ ГОЛЕМИОТ СВЕТСКИОТ РАБОТНИОТ ТОП, големини XS-XXXL

ВРЕМЕ И ТРУ ГОЛЕМИОТ СВЕТСКИОТ РАБОТНИОТ ТОП, големини XS-XXXL

Buyers rating:
DEN 280.00

Износ

Целосна фиока, нема loveубов. Уморни се од истите стари маички? Ставете забавен пресврт на вашиот обичен изглед со овој врвен пресврт од време и TRU. Опуштено, со полиран - сепак отпуштен - вибе, овој трендовски врв оди без напор од работа до викенд. Се одликува со ласкави детали за пресврт од предната страна и неочекуван полите на кошулата во задниот дел за лесен врв што ќе го сакате со фармерки, хеланки или дури и омилени мини. Само на. Материјал : 67% Лиоцел/28% полиестер/5% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. одговара : опуштено. Деколте : вратот на екипажот. Затворање : стил на пуловер. Ракави : долги ракави на Раглан. Ockебови : Ништо. Карактеристики : мека плетена ткаенина; детали за пресврт однапред; кошула полите на грб; опседнат манжетна. Врвот на долгиот ракав на жените од времето и Тру.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Време и време женски вафл Хенли Топ
  • Ново
Мислење на купувачите:

Време и време женски вафл Хенли Топ

Чувствувајте се пријатно во ладно време во времето и Tru Women's Waffle Henley Top Inенски ракави за мафини го позајму

DEN 0.33
Време и време на женски женски врвот
  • Ново
Мислење на купувачите:

Време и време на женски женски врвот

Топол стил за вашата гардероба со кул временски услови, Time и Tru's Turtleneck Top дава софистицирана привлечност

DEN 1.00
Маица за жени од пресврт
  • Ново
Мислење на купувачите:

Маица за жени од пресврт

Дајте му на вашата гардероба инстант пресврт со ова време и Tru Twist Front Tee Со својата мека и лесна ткаенина,

DEN 0.67