• Ново
Време и време женски кукавички врат фустан со детали за копче

Време и време женски кукавички врат фустан со детали за копче

Buyers rating:
DEN 0.33

Износ

Разновидно богатство за вашата гардероба - време и фустанот за џемпери на вратот на Tru е модерно кога е поврзано со чизми или тотално класично со лекари. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи Sie S. хитови над коленото. Деколте на кукавици; фустан од џемпер. Декоративни копчиња на манжетни. 54% памук/23% полиестер/18% најлон/5% спандекс. Машина за перење. Увезени. Облека од џемпер од вратот за жени од време и Тру.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Време и виткана ткаена кошула
  • Ново
Мислење на купувачите:

Време и виткана ткаена кошула

Loveе го сакате обичниот став на времето и ажурираната кошула на TRU Самовратот на појасот на половината ви

DEN 0.67
Женски фустан од женски пол
  • Ново
Мислење на купувачите:

Женски фустан од женски пол

Класичниот поло фустан добива разиграна контрастна плоча во боја и трими за нешто дополнително...

DEN 0.33