• Ново
Време и виткана ткаена кошула

Време и виткана ткаена кошула

Buyers rating:
DEN 0.67

Износ

Loveе го сакате обичниот став на времето и ажурираната кошула на TRU. Само-вратот на појасот на половината ви овозможува да создадете вклопување што е ласкаво и женствено. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина S. приближно. 36 "Долг од центарот на задниот врат. Должина на коленото. Сплит деколте; кошула.

Декларирани својства

Најдобри предлози

С. Поло Асн. Женски врзан поло фустан
  • Ново
Мислење на купувачите:

С. Поло Асн. Женски врзан поло фустан

Класичниот поло фустан добива разиграна контрастна плоча во боја и трими за нешто дополнително Приближ

DEN 360.00
Време и виткана ткаена кошула
  • Ново
Мислење на купувачите:

Време и виткана ткаена кошула

Loveе го сакате обичниот став на времето и ажурираната кошула на TRU Самовратот на појасот на половината ви

DEN 239.84