• Ново
Sofia Jeansенски женски софија слаби фармерки со висок пораст

Sofia Jeansенски женски софија слаби фармерки со висок пораст

Buyers rating:
DEN 3.00

Износ

Ја најдов! Фигура-ласкави и заоблени слаби слаби фармерки на глуждот од фармерки од Софија. Силуета со должина на глуждот нуди елегантен изглед и лесен вознемирувачки, или испуштениот полите обезбедуваат привлечности. Теи, резервоари, врвови, блузи - сите одлични партнери за спарување за да го завршат изгледот. Исклучиво на. Para nuestra Comunidad de Habla Hispana : ¡Los Hemos Encontrado! Лос Jeansинс де Тиро Алто Адестадос Хастас Лос Тобилос де Софија фармерки Que Acentúan Tus curvas y oviorcen tu figura. La silueta que llega hasta los tobillos, el изгледа елеганте y el ligero desgastado, o ruedo raído, ofrecen un atractivo неодолив. Combínalos con camisetas, Blusas o Camisas, Cualquiera te dará un изгледа импресиониран. Ексклузивен en. Материјал : 59% памук/28% полиестер/12% вискоза/1% спандекс/59% алгодон; 28% Полистер; 12% вискоза; 1% LICRA. Грижа : Машината за перење/лавар. Земја на потекло : Увезен/Artículo увоздо. Големина : Моделот е 5’9 ”и носи големина 4/la modelo mide 5’9” y viste una talla 4. fit : слаба нога/corte de pierna austadado. Подигање и инсејм : високи; 27 ”inseam/tiro alto; 27 ”де Ларго де претприемач. Затворање : Затворање на копчињата со Zip Fly/Cierre de Botón Con Cremallera. Ocketsебови : 5 џебови имаат најважни работи/5 Болсилос пара е есенцијална. Карактеристики : Frayed Hem/Ruedo Raído. Зошто ќе го сакате : Сè е за удобниот тексас на стрии што се движи со вас. Софија фармерки од Софија Вергара. Има нешто во врска со културната мешавина, сексуалноста и енергијата на овие облеки што ве тера да се чувствувате сигурни - да облечете нешто што апсолутно го сакате.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Jordордаче, висок пораст на Jeanан
  • Ново
Мислење на купувачите:

Jordордаче, висок пораст на Jeanан

Вашиот плакар не е комплетен без овој пар фармерки со високи нозе од Jordorache Од високиот пораст на фигурат

DEN 3.33
С. Поло Асн. Ultra ultra ultra rexe kint skinny Jean
  • Ново
Мислење на купувачите:

С. Поло Асн. Ultra ultra ultra rexe kint skinny Jean

Удобноста го исполнува стилот со американскиот Поло Асн Ултра високиот плетен тексас Jeanан Направено во

DEN 399.68
Машки сини фармерки 32
  • Ново
Мислење на купувачите:

Машки сини фармерки 32

Еден добар пар фармерки секогаш изгледа добро, а овие изшкуркани тенок пратено бафало фармерки не нудат

DEN 2.00
Lee® Womenенски висок пораст Скин Jeanан
  • Ново
Мислење на купувачите:

Lee® Womenенски висок пораст Скин Jeanан

Ставете ги кривините во центарот на вниманието во овие високи тешки фармерки од Ли Одликувајќи се со сл�

DEN 0.33
Седум женски скроени слаби
  • Ново
Мислење на купувачите:

Седум женски скроени слаби

Овој полиран и елегантен стил е дизајниран да ве однесе насекаде дење и ноќе Класично слабо вклопување �

DEN 3.00
Потпис од Леви Штраус и Ко.
  • Ново
Мислење на купувачите:

Потпис од Леви Штраус и Ко.

Работете, играјте и соочете се со денот удобно со потпис од Леви Строс Тенок отвор за нозе...

DEN 1.67