• Ново
Софија фармерки женски Еден Еден директно супер високиот издиг од 90 -тите години со сурови полите

Софија фармерки женски Еден Еден директно супер високиот издиг од 90 -тите години со сурови полите

Buyers rating:
DEN 0.33

Износ

Фармерките на Софија ги отсликуваат 90-те години на минатиот век со овие супер високи фармерки со суровини. Тенок силуета, ласкаво вклопување и супер-комфорничен тексас го одржува елегантно со суров раб по полите за да ја размачка. Совршено со потпетици или станови, овие фармерки сигурно ќе се издвојат во вашата колекција на тексас. Исклучиво на. Para nuestra Comunidad de Habla Hispana : Sofia Jeans Manifiesta el Estilo de Los Años 90 Con estos Jeans de Tiro Superalto y ruedo sin acabado. La silueta entallada, el talle que liberece tu figura y la mezclilla elástica supercómoda les dan un изгледаат елегантен que se complementa con un toque de atrevimiento por el ruedo sin acabado. Perfectos con tacones o zapatillas, Estos Jeans Resaltarán en tu colección de mezclilla. Ексклузивен en. Материјал : 59% памук/28% полиестер/12% вискоза/1% спандекс/59% алгодон, 28% полиестер, 12% вискоза, 1% LICRA. Грижа : Машината за перење/лавар. Земја на потекло : Увезен/Artículo увоздо. Големина : Моделот е 5’9 ”и носи големина 4/la Modelo Mide 5ʹ9ʺ y Viste una Talla 4. Fit : Slim Fit/Corte Entallado. Rise and Inseam : Супер високи; 11,5 ”преден пораст; 16 ”Подигнување на грбот; 28,5 ”inseam/tiro superalto; 11.5ʺ де Тиро ДеЛентеро; 16ʺ де Тиро Трасеро; 28.5ʺ de largo de Enterepierna. Затворање : Затворање на копчињата со Zip Fly/Cierre de Botón Con Cremallera. Ocketsебови : 5 џебови имаат најважни работи/5 Болсилос пара е есенцијална. Карактеристики : тексас на истегнување; јамки на ременот; сурова пом/мезклила елстица; Презилис пара Цинтун; Рудо Син Акабадо. Зошто ќе го сакате : Супер високиот фит изгледа одлично секој пат. Superенски Супер високи 90-тина години од 90-тите фармерки од фармерки од Софија од Софија Вергара. Земете го од самата Софија : „Обидувањето нови стилови може да направи да се чувствувате поубаво отколку што некогаш сте замислиле“.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Седум женски скроени слаби
  • Ново
Мислење на купувачите:

Седум женски скроени слаби

Овој полиран и елегантен стил е дизајниран да ве однесе насекаде дење и ноќе Класично слабо вклопување �

DEN 3.00
Ordордаче женски дечко starвезда Jeanан
  • Ново
Мислење на купувачите:

Ordордаче женски дечко starвезда Jeanан

За најтешкото и најсилното вклопување, одете на влечење на Jegging Со лента за половината без јаз, извајана

DEN 351.04
Потпис од Леви Штраус и Ко.
  • Ново
Мислење на купувачите:

Потпис од Леви Штраус и Ко.

Работете, играјте и соочете се со денот удобно со потпис од Леви Строс Тенок отвор за нозе Подигнување и

DEN 1.67