• Ново
Collectionенска колекција на списанија Tekoa Rain Boot леопард гума 5. М.

Collectionенска колекција на списанија Tekoa Rain Boot леопард гума 5. М.

Buyers rating:
DEN 472.48

Износ

Останете стилски дури и во влажното време, облечена во колекцијата Tournee Collection Tekoa Rain Boot. Овој симпатичен багажник на Челси е отпорен на вода за да ги задржи нозете суви. Панелите со близнаци ви овозможуваат да ги лизгате и исклучувате со леснотија. Феации и придобивки од резистент на отпорност на панели на таб-табела, со висина на потпетиците на онлаубрибер, висина : 1-инчен. Тип на пета : Блок потпетица. Висина на платформата : 1/2-инчен. Висина на вратилото : 5 инчи. Врвен обем : 12 инчи. Ширина на чевли : Среден. Тип на затворање : Повлечете. Стил на пети : круг. Поставена : ткаенина. Горниот материјал : гума. Материјал од надворешната страна : гума. Подножје : Подготвено. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да варираат малку по големина . чизми. Дожд.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Lugz Empire Hi WR Boot
  • Ново
Мислење на купувачите:

Lugz Empire Hi WR Boot

Само затоа што ова беше инспирирано од класичниот багажник, не значи дека сè уште не може да биде женств�

DEN 1.67
Brinley Co. Womens Tru Comfort Foam Croco Texture Bootie
  • Ново
Мислење на купувачите:

Brinley Co. Womens Tru Comfort Foam Croco Texture Bootie

Задебелена бута на глуждот што е сигурно да ги сврти главите, Everlie од Brinley Co Оваа кроктекстура веганска к�

DEN 0.67
Бринли Ко.
  • Ново
Мислење на купувачите:

Бринли Ко.

Вкупно изглед на пистата што ќе сакате да го носите со сè, Brylee од Brinley Co Овој дизајн на ретропотпетици се �

DEN 480.00
Бринли Ко.
  • Ново
Мислење на купувачите:

Бринли Ко.

Извршен дизајн детален со зашилен пети и слабиот вратило Michi By Brinley Co е саси стил, изработен со вегански к

DEN 703.84
Бринли Ко.
  • Ново
Мислење на купувачите:

Бринли Ко.

Оди за смело Nessie од Brinley Co е класичен бута за зашилени пети, преименувана со меки ткаенини од ткаенини за

DEN 1.67