• Ново
Женски кожен кожен кожен клин од клин

Женски кожен кожен кожен клин од клин

Buyers rating:
DEN 2.00

Износ

Tasseled клинните чизми од Brinley Co. се конструирани со врвни кожни кожни нагоре, кои се издигнуваат веднаш под глуждовите и го истакнуваат непречен изглед. Класичните тркалезни прсти и клин со високи потпетици создаваат едноставна силуета, додека затворените потпетици со затегнати патенти додаваат стилски детали за да го завршат изгледот. Висина на пета : 3-инчен. Тип на пета : клин. Висина на платформата : 1/2-инчен. Висина на вратилото : 2 1/2 инчи. Врвен обем : 12 инчи. Ширина на чевли : Среден. Поставена : Faux кожа. Горниот материјал : Faux кожа. Материјал од надворешната страна : Faux кожа над синтетичката. Подножје : Подготвено. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Бринли Ко.
 • Ново
Мислење на купувачите:

Бринли Ко.

Bootie Bootie има прекрасна силуета што сакате да ја покажете одново и одново! Класичното потресено боење и пе

DEN 0.67
Луг женски бурен моден чизми
 • Ново
Мислење на купувачите:

Луг женски бурен моден чизми

Направете го стилот оваа зима со женската бура за пети на Патка Водоотпорна и лагерна со супериорна вле�

DEN 2.67
Бринли Ко.
 • Ново
Мислење на купувачите:

Бринли Ко.

Чекор во зимски стил со зимскиот багажник од Brinley Co Овој краток багажник има густ материјал за велур со с

DEN 573.44
Бринли Ко.
 • Ново
Мислење на купувачите:

Бринли Ко.

Booties што одат на места, норвелата од Brinley Co Овој стилски тури за пешачење има 4 mm Tru Comfort Fonam ™ ™ insole и веган�

DEN 1.00
Бринли Ко.
 • Ново
Мислење на купувачите:

Бринли Ко.

Извршен дизајн детален со зашилен пети и слабиот вратило Michi By Brinley Co е саси стил, изработен со вегански к

DEN 703.84
Бринли Ко.
 • Ново
Мислење на купувачите:

Бринли Ко.

Вкупно изглед на пистата што ќе сакате да го носите со сè, Brylee од Brinley Co Овој дизајн на ретропотпетици се �

DEN 480.00
Бринли Ко.
 • Ново
Мислење на купувачите:

Бринли Ко.

Чекор во шик стил со чизми на глуждот од Brinley Co Нежните факс велур нагоре, стилски истакнуваат функциони�

DEN 558.40
Skechers Ultra Fle Fley чизми за глуждот
 • Ново
Мислење на купувачите:

Skechers Ultra Fle Fley чизми за глуждот

Чувајте ја егзибилната атлетска удобност и стил одат цела сезона со Skechers Ultra Flex Shawty Boot...

DEN 1.33
Бела Вита Ешлин Втори Исечи чизми
 • Ново
Мислење на купувачите:

Бела Вита Ешлин Втори Исечи чизми

Чизмите се толку неверојатно разноврсни, бидејќи можат да се носат со фармерки, фустани, здолништа ....

DEN 560.00
Brinley Co. Womens Tru Comfort Foam Croco Texture Bootie
 • Ново
Мислење на купувачите:

Brinley Co. Womens Tru Comfort Foam Croco Texture Bootie

Задебелена бута на глуждот што е сигурно да ги сврти главите, Everlie од Brinley Co Оваа кроктекстура веганска к�

DEN 319.84
Бринли Ко.
 • Ново
Мислење на купувачите:

Бринли Ко.

Погледот со глам напишан низ целиот свет, Monntie Bootie од Brinley Co Овие чизми со потпетици имаат премија веганс�

DEN 480.00
Brinley Co. Womens Tru Comfort Foam Croco Texture Bootie
 • Ново
Мислење на купувачите:

Brinley Co. Womens Tru Comfort Foam Croco Texture Bootie

Задебелена бута на глуждот што е сигурно да ги сврти главите, Everlie од Brinley Co Оваа кроктекстура веганска к�

DEN 0.67