• Ново
Време и време женски долги ракави на врвот на врвот на врвот

Време и време женски долги ракави на врвот на врвот на врвот

Buyers rating:
DEN 207.84

Износ

Опуштено и подготвено за одење. Овој врв на долги ракави од време и TRU го комплетира вашиот секојдневен изглед со женствениот пилум полите и собра ткаенина. Спарете го со омилените хеланки, фармерки или панталони и сите сте поставени! Исклучиво на. Материјал : 99% рајон/1% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. одговара : опуштено. Деколте : екипаж. Затворање : Стил на пуловер со затворање на копчето за клучеви на грбот. Ракави : Долги ракави со манжетни за копчиња. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Пикадо во Биста; peplum полите. Долгиот ракав на жените од врвот од време и Тру.

Декларирани својства

Најдобри предлози

ВРЕМЕ И ТРУ женски чипка на врвот
  • Ново
Мислење на купувачите:

ВРЕМЕ И ТРУ женски чипка на врвот

Погледнете прекрасно во чипка со овој прекрасен врв од време и Tru Опуштено, но сепак стилски, овој врв ко�

DEN 335.84
Печатен врв на женски двојно bellвонче
  • Ново
Мислење на купувачите:

Печатен врв на женски двојно bellвонче

Транзиција без напор од еден ден во канцеларија во ноќна ноќ во градот со оваа женска блуза од Комо Блу...

DEN 335.68
Време и Тру, ткаена карирана кошула
  • Ново
Мислење на купувачите:

Време и Тру, ткаена карирана кошула

Без разлика дали сте надвор и околу или само се дружите, ќе се чувствувате како дома во женската ткаена к

DEN 0.33
Време и време женски хаци туника
  • Ново
Мислење на купувачите:

Време и време женски хаци туника

Задоволете ги вашите потреби за гардероба со удобно секојдневно суштинско значење од времето и TRU Оваа �

DEN 1.67
Време и време женски селански врв
  • Ново
Мислење на купувачите:

Време и време женски селански врв

Свртете ги главите на следната забава, Потлук или ноќ надвор од градот во овој женски селанец од време и

DEN 3.33