• Ново
Уникатни поговори за женски цветни раглан ракав лак вратоврска вратоврска на вратот

Уникатни поговори за женски цветни раглан ракав лак вратоврска вратоврска на вратот

Buyers rating:
DEN 319.84

Износ

Станете на цветниот тренд со ова селско печатење селски парче, и романтична ласкава цветна блуза додадете ја вашата симпатична. Се сече од лесен проток материјал и ткаенината ве одржува кул толку добро за лето. Комбинирајте се со тексас шорцеви и обучувачи за да ги надополнат. Побарајте бохо-шик за секоја кул сезона во блуза за вратоврска. 38 1/4 35 7/8 24 1/4s 40 1/8 37 3/4 24 3/4m - 42 1/8 - - 39 3/4 25 3/8 L - - 45 1/4 42 7/8 - - 26 1/8xl 48 3/ 8 46 1/8 27 Единствени поволни цени Floralенски цветни 3/4 Раглан Ракав лак вратоврска врат блуза 100% полиестер. Цветен принт. Полу чист материјал. Еластични манжетни. 3/4 ракави. Тркалезен врат. Blенска блуза. Машинско миење со слични бои. Моделот носи во големина S (висина : 5'7 ", градите : 34", половината : 26 3/4 ", колк : 38", тежина : 131 фунти).

Декларирани својства

Најдобри предлози

Women'sенска печатена блуза без ракави
  • Ново
Мислење на купувачите:

Women'sенска печатена блуза без ракави

Печатената блуза без ракави со слава слава е задолжително за жешките летни денови Направено од мек и ле�

DEN 319.84