• Ново
Ultra actents ultra cover Quart ultra actents, сатен кањон црна

Ultra actents ultra cover Quart ultra actents, сатен кањон црна

Buyers rating:
DEN 223.52

Износ

Ажурирајте го изгледот на мебел на отворено, украси за домови и повеќе со овој Quart Accents Quart Quart Quart-On. Лесно е да се примени и ќе обезбеди мазна, долготрајна и издржлива завршница. Работи на најразлични површини и е идеално за дрво, метал, гипс, asonидарски или необјавен керамика. Американската акценти боја има формула која се спротивставува на чипување и бледнее. Има сатенска завршница, е наменета и за апликации во затворен и на отворено и е достапна во богата црна боја на кањон. Американски акценти на 'рѓа-олејм Ултра покритие квар, сатен кањон црна : примена на затворено и надворешно. Чистете со сапун и вода. Квар. Четка за сатен кањон црна ултра покривка боја. Се спротивставува на чипување или згаснување.

Декларирани својства

Најдобри предлози