• Ново
DesignArt 'Ливада цвеќиња Гарланд на бела' фарма куќа врамена платно wallидна уметност печатење

DesignArt 'Ливада цвеќиња Гарланд на бела' фарма куќа врамена платно wallидна уметност печатење

Buyers rating:
DEN 2.00

Износ

"Оваа исклучителна ливада цвеќиња гарланд врамена платно уметност носи убавина во вашиот дом и канцеларија. Секоја од нашите ликовни уметнички отпечатоци од платно е отпечатено со употреба на супериорно квалитетно мастило кое е отпорно на боите што блескаат . Нашите ликовни уметнички планини се отпечатени на отпечатоци од платно на платно Висококвалитетно памучно платно. Секоја површина на уметнички дела е цврсто испружена над рамка од дрво од 1 инч, заштитувајќи ја од свиткување . Исто како и во вистинска галерија, нашите уметнички дела се завиткани од галерија : дизајните продолжуваат на страните. готовиот Canvas Art е конечно инсталиран во рамка за лебдечки дрва . Ние гарантираме безбедна испорака со прецизно пакување и завиткување на вашите уметнички дела во цврста кутија со аголна заштита . Кога ќе ја добиете вашата платно уметност, комплетот за висење е вклучен, така што е подготвен веднаш да се обеси на wallидот . Карактеристики : . "Ова печатење на платното Giclee е завиткано од галерија (дизајнот продолжува на страните), давајќи му вистинска уметничка галерија.

Декларирани својства

Најдобри предлози