• Ново
ДизајнАрт „Прекрасна карипска одмор плажа“ голема плажа врамена платна wallидна уметност

ДизајнАрт „Прекрасна карипска одмор плажа“ голема плажа врамена платна wallидна уметност

Buyers rating:
DEN 1.00

Износ

Оваа прекрасна прекрасна плажа за одмор на плажа на плажа со плажа на плажа е отпечатена со употреба на највисок квалитет на мастило отпорно на бледнее на платно. Секоја наши печати за платно на ликовна уметност Giclee е отпечатено на платно со врвен квалитет, користејќи ги најквалитетните мастила што нема да згаснат со текот на времето. Секое печатење на giclee се протега цврсто во рамките на под -рамка од дрво од 1 инч, обезбедувајќи го платното и не се закова. Печатењето на платното е по вметнување во лебдечка рамка од дрво. Печатењето на платното на платно е завиткано од галерија (дизајнот продолжува на страните), давајќи му вистинска уметничка галерија. Сите наши врамени отпечатоци од платно се внимателно спакувани со заштита од агол, кревко обележување и цврсти кутии за да обезбедат безбедна испорака. Секое печатење на платно пристигнува подготвени да висат на wallидот, со вклучени комплети за виси. Премиум квалитетен памучен платно. Пристигнува подготвени да висат на wallидот. Лесно е да се обеси.

Декларирани својства

Најдобри предлози