• Ново
Графичката маица на јуниорите

Графичката маица на јуниорите

Buyers rating:
DEN 303.84

Износ

Додадете малку среќа на вашата облека и прославете го Денот на Свети Пети со оваа забавна мета. Направено е од мека мешавина од памук за долготрајна удобност и има празнична графичка графичка печатење со висок квалитет на екранот на предната страна. Збир на кратки ракави, деколте на екипажот и директно полите го комплетираат мета. Најдобро од сè, тоа доаѓа со вистинската количина зелена боја, така што нема да се залепите кога 17 -ти март се тркала и прави забавен и празничен додаток на вашата пролетна гардероба. Носете со омилениот тексас и слатки чизми! Краток ракав Св. Патрик, изгореници : 53% памук, 47% полиестер. Денот на Свети Патрик. Лесна тема. Предна графика. Заврши за изгореници. Деколте за лажичка. Кратки ракави. Достапно во неонски зелена боја. Свртете ја облеката однадвор, машината измијте ладно со слични бои, само белило од нехлори по потреба, нежен циклус, линија на суво, не се декорацијата на железо, топло железо на рамнотежа на облеката доколку е потребно.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Очигледно зафатени јуниори ss tee
  • Ново
Мислење на купувачите:

Очигледно зафатени јуниори ss tee

Очигледно зафатен! Соберете ја оваа модерна графичка графичка кратка ракав и кажете им на сите колку ст�

DEN 224.00
Нема граници маица на јуниори
  • Ново
Мислење на купувачите:

Нема граници маица на јуниори

Симпатична и удобна мета од без граници го одржува случајно без разлика дали го носите соло или слоевит.

DEN 319.20
Графичка маица на јуниори
  • Ново
Мислење на купувачите:

Графичка маица на јуниори

Поп оди во боја! Надвор од овој свет НАСА ТЕЕ го одржува вашиот изглед забавен, обичен и трендовски Поста

DEN 3.00