• Ново
Rebel Sky Skyенски јуниори термички графички врв на долги ракави

Rebel Sky Skyенски јуниори термички графички врв на долги ракави

Buyers rating:
DEN 1.00

Износ

Дајте им на вашите основи малку засилување со овој пријатна термичка врв од Rebel Sky! Украсено со ладни графички отпечатоци, овој врв е направен во супер-мека мешавина од памук за да го задржи вашиот изглед симпатичен и удобен. Материјал : 95% памук/5% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина M. Fit : Опуштено. Деколте : екипаж. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Долги ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : манжетни со ребра; Графички принт. Графички термички врв за јуниори од Rebel Sky.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Графичка маица на јуниори
  • Ново
Мислење на купувачите:

Графичка маица на јуниори

Поп оди во боја! Надвор од овој свет НАСА ТЕЕ го одржува вашиот изглед забавен, обичен и трендовски...

DEN 3.00
Нема граници маица на јуниори
  • Ново
Мислење на купувачите:

Нема граници маица на јуниори

Симпатична и удобна мета од без граници го одржува случајно без разлика дали го носите соло или слоевит.

DEN 319.20
Нема граници маица на јуниори
  • Ново
Мислење на купувачите:

Нема граници маица на јуниори

Симпатична и удобна мета од без граници го одржува случајно без разлика дали го носите соло или слоевит.

DEN 3.00
Графичката маица на јуниорите
  • Ново
Мислење на купувачите:

Графичката маица на јуниорите

Додадете малку среќа на вашата облека и прославете го Денот на Свети Пети со оваа забавна мета...

DEN 303.84