• Ново
Графички графички графички пилови за дозволи на јуниори

Графички графички графички пилови за дозволи на јуниори

Buyers rating:
DEN 1.33

Износ

Нема потреба да ги соберете Avengers за совршена облека-ние ве покривавме со овој Tee со долги ракави на Марвел. Одлично за релаксирање дома по цел ден на заштеда на светот, оваа црвена кошула за јуниори ја карактеризираат Капетан Америка, Хулк, Ironелезен човек, Тор и Црната вдовица на предната страна. Долгите ракави ве одржуваат топло и пријатно, додека опуштеното деколте за вклопување и екипажот се класичен стил во кој секој може да се чувствува удобно. Пари ја оваа кошула на Avengers со фармерки и патики ако излезете, или со хеланки или панталони за пижами за крајна Изгледот на суперхерој-должност. Пулвер за памук на јуниори на Марвел : 53% памук, 47% полиестер. Графики за печатење на екран. Екипаж. Долги ракави на Раглан. Опуштено вклопување. Директно полите. Свртете ја облеката однадвор пред да измиете. Машинско миење ладно со слични бои, нежен циклус. Само не-хлорно белило кога е потребно. Tumble Dry Ship. Ладно железо ако е потребно. Не пеглајте на дизајнот.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Без граници на џемперот на јуниорите
  • Ново
Мислење на купувачите:

Без граници на џемперот на јуниорите

Подигнете го вашето ладно време изгледа со овој модерен џемпер Отворениот преден дел ја истакнува стра�

DEN 3.33