• Ново
Без граници на кабелски кабел за решетки на јуниори, плетен џемпер

Без граници на кабелски кабел за решетки на јуниори, плетен џемпер

Buyers rating:
DEN 3.00

Износ

Ова нема граници со долги ракави, џемпер со врат, ќе биде вашиот нов омилен одете на врвот. Плетен во бод со текстура со сложено дизајнирање на кабел и детали за грб, овој стил е забавен и модерен додаток на која било гардероба. Носете го со омилениот пар фармерки и чизми за стилски начин да ги прифатите поладните месеци. Нема граници. Акрилик. Долги ракави . V-врат. Дизајн на кабел. направено во Кина.

Декларирани својства

Најдобри предлози