• Ново
Комплет за заптивка на елементите за заптивка се вклопува во Изберете: - Форд F150, - Форд експедиција

Комплет за заптивка на елементите за заптивка се вклопува во Изберете: - Форд F150, - Форд експедиција

Buyers rating:
DEN 3.33

Износ

Повеќе од еден век, Рејбестос е светски познат за делови од сопирачките кои се иновативни, сигурни и безбедни, што нè прави глобален лидер во автомобилскиот центар. Со историја на брендот што датира од 1902 година, Рејбестос обезбедува искуство, останување моќ и бренд на кој можете да му верувате. Нашиот посветен тим на квалитетни инженери работи неуморно за да обезбеди секој производ што го дизајнираме, вклучително и триење, ротори, тапани, дебеломер, склопови на центри и хидраулика, натпревари или ја надминува формата ОЕ. Секој производ е опширно тестиран за да се обезбеди дека примате висококвалитетен и сигурен производ. Инженерски за да се исполнат издржливоста и сигурноста во екстремни услови . Обезбедува безбедни перформанси без протекување . направени од висококвалитетни материјали . нуди голема отпорност и долготрајна издржливост.

Декларирани својства

Најдобри предлози