• Ново
Мускулна решетка 36 w 18 d 72 h h челични полици со пет полица, сребро

Мускулна решетка 36 w 18 d 72 h h челични полици со пет полица, сребро

Buyers rating:
DEN 0.67

Износ

Овие цврсти полици за складирање метали мерат 36 "W x 18 " D x 72 "H и ќе можат да ги освојат повеќето потреби за складирање на гаража. Овие индустриски полици имаат капацитет на тежина до 4.000 фунти дистрибуирани рамномерно во текот на целата единица. На целата единица. На целата единица. На целата единица. На целата единица. На целата единица. На целата единица. Полиците на оваа единица ги прилагодуваат на секои 1,5 инчи. Решетка за мускули 36 "W x 18" D X 72 "H полици со челик со пет полица, сребро : полици за складирање на метали. Индустриски полици. Полиците ги прилагодуваат сите 1,5 ". Тежина на тежина до 4.000 фунти рамномерно дистрибуирани. Мерки 36" W x 18 "D X 72" H. Модел# TP3618 W.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Ниво на полици на хром 15.7x23.6x54.4in
  • Ново
Мислење на купувачите:

Ниво на полици на хром 15.7x23.6x54.4in

4 Ниво на полици за хром 15.7x23.6x54.4in Секоја полица може да поддржи капацитет на тежина до 300 bs (на стапалата �

DEN 1119.84
Vericom Steel Contilever Rack Sholf, 2u, In. Д, RASC122
  • Ново
Мислење на купувачите:

Vericom Steel Contilever Rack Sholf, 2u, In. Д, RASC122

Со 50килограми капацитет на тежина и 12во Длабочина, полицата за конзола на Vericom 2u обезбедува поддршка за �

DEN 1759.84
Ходедах кабинет со 6 врати, повеќе бои
  • Ново
Мислење на купувачите:

Ходедах кабинет со 6 врати, повеќе бои

Решенијата за складирање на Ходеда ја воведуваат сериите за книги Серијата се состои од книжарници кои

DEN 3023.84