• Ново
Мускулна решетка 36 W 18 D 72 H 5 полици челик и жица за слободни полици, сина

Мускулна решетка 36 W 18 D 72 H 5 полици челик и жица за слободни полици, сина

Buyers rating:
DEN 1.00

Износ

Магиста решетката со тешки челични полици со 5 полици со патентиран дизајн Z-зрак и атрактивно сина завршница е совршено решение за складирање за организирање на обемни предмети во вашиот подрум, работилница, гаража, бизнис или каде и да ви треба вертикално складирање со тешки вертикали . Неговата цврста рамка има завршен палто во прав што се спротивставува на абразија, чипс и корозија за трајна јачина и издржливост. Оваа разноврсна единица за полици може да складира различни предмети, големи или мали, со погодност на полиците кои се прилагодливи на секои 1,5 инчи. Тешките предмети не се проблем; Секоја полица има до 500 килограми рамномерно дистрибуирана тежина. Неговата челична жица за палуба дозволува поголема пенетрација на вода од надземни прскалки за пожар, дозволува светло и циркулација на воздухот и помага да се спречи градење на мувла, мувла и прашина. Модуларниот дизајн на решетката дозволува единицата да се собере вертикално како единечна единица за полици или хоризонтално за единица за работна маса од 2 парчиња. Дизајнот на решетката на решетката и вклучените спојници за пост ви овозможуваат да го соберете за само неколку минути без ореви или завртки. Muscle Rack 5-полица од полици за полици за полици, сина единица за полици со 5 нивоа за организирање обемни предмети во вашиот подрум, работилница, гаража, бизнис или каде и да ви треба вертикално складирање на тешки вертикални. Полиците поддржуваат до 2.500 фунти . полиците се прилагодливи во 1,5-инчни додатоци . Конструирајте како единечна решетка за складирање или две единици за полици со половина висина . челична рамка со тешки мерачи со сина прашкаста завршница за јачина и издржливост . челик Wireица Декинг дозволува поголема пенетрација на вода од прскалки за пожар, дозволува повеќе циркулација на светлина и воздух и се спротивставува на градењето на прашината . Пост-пакетите ја зголемуваат стабилноста и обезбедуваат брзо и лесно склопување на пост . Вклучени упатства; Алатки за склопување се продаваат одделно . Собраната големина : 36 "W x 18" D X 72 "H.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Ходедах кабинет со 6 врати, повеќе бои
  • Ново
Мислење на купувачите:

Ходедах кабинет со 6 врати, повеќе бои

Решенијата за складирање на Ходеда ја воведуваат сериите за книги Серијата се состои од книжарници кои

DEN 3023.84
Furinno fnaj- Boyate Magic Cube Five Grid Storage Rack, орев
  • Ново
Мислење на купувачите:

Furinno fnaj- Boyate Magic Cube Five Grid Storage Rack, орев

Rack Furinno Boyate Storage Rack е (1) уникатна структура : дизајнирана со едноставен, но стилски изглед Ние се фокусира�

DEN 1439.84