• Ново
Периер праска со вкус на пенлива вода, лименки 267. fl oz

Периер праска со вкус на пенлива вода, лименки 267. fl oz

Buyers rating:
DEN 2.00

Износ

Периер праска со вкус газирана минерална вода ја инспирира имагинацијата и ги стимулира сетилата со неговиот суптилен и вкус на уста на праска. Потекнувајќи се од југот на Франција, пенливата вода во Периер е пенлива фузија на француска минерална вода и воздигнувачки меурчиња од 1863 година. Периер конзервирана вода со вкус комбинира меурчиња, уникатна минерална мешавина и освежувачки вкус на праска за одличен вкус што темелно ја гаси жедта . Направено со нула калории или засладувачи, водата со вкус на праска од Периер е одлична алтернатива за шеќерни сосови или вода селцер. Периер е уникатна минерална вода со заживувачки меурчиња, што го прави прекрасен избор да додадете кора од вашето утро или да служите како попладневно освежување. Кога се приближувате со среќен час, користете ја пенличната вода на Периер како миксер за коктел за да го претворите вашиот обичен мешан пијалок во извонреден коктел или безалкохолен мак-мак. Со 24 тенки лименки во овој случај на вода, можете да сметате на пенлива вода со вкус на Perrier Peach за да ја задоволите вашата жед за извонредна. Вклучува по една пакет од 24 лименки, 11,15 fl oz секоја, од Perrier Peach со вкус на газирана минерална вода. Периер е природна минерална вода заробена на изворот на југот на Франција. Периер газирана минерална вода со суптилен и вкус на уста на праска. Газирана вода со заживување на меурчиња и природно минерали што се јавуваат за уникатен вкус на жед. Водата на Периер се прави без засладувачи и има 0 калории. Одлична алтернатива на шеќерни сосови или вода од селцер, користете го Периер како коктел миксер за извонредни мешани пијалоци или да направите вкусни безалкохолни мактели. Исчистете го непцето и возбудете ги сетилата со пенлива вода од Периер. Снеп и ЕБТ квалификувана ставка.

Декларирани својства

Најдобри предлози