• Ново
Бадоит пенлива природна минерална вода, 11. Фл., Грофот

Бадоит пенлива природна минерална вода, 11. Фл., Грофот

Buyers rating:
DEN 2.00

Износ

Подарок на природата : Роден во 1778 година, Бадоит се појавува природно пенливи на својата пролет. Уникатниот минерален состав на Бадоит, богат со бикарбонати, го дава супериорниот вкус. Бадоит природна пролетна пенлива вода, 11,1 fl oz, стакло, 20-пакет.

Декларирани својства

Најдобри предлози