• Ново
Заобичаена колона на ендора-камен, со мазна бои, римски јонски капитал и тосканска база 8 дијаметар 9 'целокупна висина-Сплит во

Заобичаена колона на ендора-камен, со мазна бои, римски јонски капитал и тосканска база 8 дијаметар 9 'целокупна

Buyers rating:
DEN 527.84

Износ

Колоните на ендора-камен се првиот избор кај градителите и сопствениците на домови. Овие колони од комерцијално одделение се совршени и за надворешни и за внатрешни апликации и имаат историски точни архитектонски дизајни и пропорции. Произведено од не-порозен материјал, колоните на ендора-камен се непропустливи на природните елементи како вода, топлина, студ, па дури и инсекти. Топлина/вода/ладна/отпорна на инсекти. Чувството како камен. Апликации за оптоварување, декоративни и пост-обвивки. Историски точни дизајни и достапни опции. Лесна инсталација. Гаранција за доживотно време.

Декларирани својства

Најдобри предлози

4 w 10 h 36 l del monte Rough Sawn Rafter Tail, Douglas Fir
  • Ново
Мислење на купувачите:

4 w 10 h 36 l del monte Rough Sawn Rafter Tail, Douglas Fir

Нашата рустикална колекција е инстант класика Нашата рустикална мелница за дрво ги користи денешните т

DEN 3032.00