• Ново
Ekena Millwork 12 W 12'H Knotty Pine Endurathane Fau Wood Wood Non-Tapered Square Column Wrap со стандарден капитал и база

Ekena Millwork 12 W 12'H Knotty Pine Endurathane Fau Wood Wood Non-Tapered Square Column Wrap со стандарден

Buyers rating:
DEN 3.00

Износ

Исцедените завршувања на нашите столбови од дрво од дрво носат временска патина и карактер што ги прави рустикални и уникатни. Секоја колона е рачно насликана и нашите трајни полиуретански обвивки се обликувани од дрвени дрва од дрво за да понудат најреална текстура на пазарот. Нашите колони се еко-пријателска и зелена опција што го отелотворува изгледот и чувството на дрвени дрва од еден вид. Со нашиот квалитет, достапен материјал е лесно да се додаде вредност во вашиот дом. Идеално за внатрешни или надворешни апликации, нашите факс колони даваат преглед на автентичност што не може да се совпадне. На вистински дрвени дрва од дрво им е потребен професионалец за да ги инсталира, но со нашите колони од дрво од дрво можете да си го дозволите изгледот на дрво, без трошок и тежина. Покрај тоа, тие не се подложни на вообичаени теми на органско дрво, како што се гниење и искривување, така што одржувањето е практично нула. Испорачува едната страна одвоена за завиткување на постојната позиција. Наликува на убава оригинална дрва достапна во 6 текстури од дрво. Покријте ги грозоморните колони на Лали и натписите за поддршка со лесни за инсталирање на обвивки за колони од дрво. Совршен за внатрешни или надворешни апликации. Надградете го изгледот и вредноста на вашиот дом додека додавате елегантни, реални детали од дрва. Водоотпорен полиуретан нема да изгние, пука или да избледи со текот на времето и нуди малку или без одржување.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Екена Милхаурд 3 4 H 1 2 P 1 2 L ,, Sofia Chot Rail
  • Ново
Мислење на купувачите:

Екена Милхаурд 3 4 H 1 2 P 1 2 L ,, Sofia Chot Rail

Нашата прекрасна железничка столица додава декоративно, историско, чувство на wallsидови, тавани и парчињ

DEN 2487.20
6 W 10 H 24 L Pescadero Rough Sawn Rafter Tail, Douglas Fir
  • Ново
Мислење на купувачите:

6 W 10 H 24 L Pescadero Rough Sawn Rafter Tail, Douglas Fir

Нашата рустикална колекција е инстант класика Нашата рустикална мелница за дрво ги користи денешните т

DEN 0.33