• Ново
Живописен живот костум за кучиња за Ноќта на вештерките и костум за мачки: змеј, големина xl

Живописен живот костум за кучиња за Ноќта на вештерките и костум за мачки: змеј, големина xl

Buyers rating:
DEN 3.33

Износ

Вашето домашно милениче може да се приклучи на прославите на Ноќта на вештерките со живописен костум за домашно миленичиња. Овој дво-парчен костум има затворање на куки и јамка околу вратот на миленичето, со широка еластична со прицврстувач за кука и јамка за удобно, прилагодливо вклопување околу стомакот на миленичето. Слушалката на змејот е дизајниран со еластично затворање под брадата за лесно прилагодено вклопување. Лесно најдете совршено вклопување за вашето домашно милениче и оставете ги да се појават на забави за Ноќта на вештерките и трик или третирање, ставајќи ја својата најдобра шепа напред. • Костумот на змејот на Ноќта на вештерките доаѓа со облека со координирање на слушалките и е изработена од метална ткаенина со сина змеј, печатена метална ткаенина . • Облеката на змејот има лесно, удобно вклопување на кука и јамка околу вратот на миленичето, со широка еластична со прицврстувач за кука и јамка за Удобно, прилагодливо вклопување околу стомакот на миленичето . • Драгонскиот глава доаѓа со зелени метални рогови, комплетни дупки и еластично затворање што оди под брадата за удобно, прилагодливо вклопување . • Костимот на змејот вклучува зелени метални крилја на змејот и полнета опашка со зелени метални шила за дополнителни детали . • Лесен пристап до поводникот во оваа двојна костум . • Запомнете да го измерите вашето домашно милениче за совршено вклопување и да се однесувате на нашата корисна големина за големина . • За одлично вклопување за оваа номинација за домашни миленици за Ноќта на вештерките , измерете од основата на вратот на миленичето до основата на опашката на миленичето . • Упатства за нега : миење на рацете во ладна вода. Не бели. Лежеше рамно на суво . • xs : 10,5 во (26,6 см) одговара на повеќето чихуахуа, минијатурни пудлици, мачки. • S : 13 во (33,0 см) одговара на повеќето пушки, Shih Tzus, Boston Terriers, Cats. • М : 17 во (43,1 см) одговара на повеќето Beagles, стандардни пудлици. • Л : 20 во (50,8 см) одговара на повеќето лабрадори, германски овчари, боксери.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Време на одмор Дедо Муди С.
  • Ново
Мислење на купувачите:

Време на одмор Дедо Муди С.

Време на одмор Облечете го кучето во Дедо Мраз, оваа облека за кучиња Дедо е официјална кошула за облека

DEN 2.33