• Ново
Хипер миленичиња Пох -пост -вратоврска за кучиња, зелена

Хипер миленичиња Пох -пост -вратоврска за кучиња, зелена

Buyers rating:
DEN 303.84

Износ

Pooch Post е вртежен дел од вложување. Погоден е за сите кучиња со големина. Главата на оваа играчка за кучиња за миленичиња се врти 360 степени за да спречи запленување. Се одликува со градба на тешки метали за зголемена издржливост за домашни миленици. Вклучува капа на чекан. Грижата за тревници е лесна со можноста да се косе над пукањето заради отстранливиот вметнат. Тој е дизајниран да биде доволно силен за да ги задржи кучињата врзани безбедно, додека не влијаат на редовните задачи за уредување на уредување. Поместете го од задниот дел кон предниот двор со леснотија со ставање на повеќе надворешни ракави на имотот. Pooch Post : Конструкција на тешки метали со отстранлив вметнат. Движете се од назад кон предниот двор со едноставно поставување на повеќе надворешни ракави. Хипер играчка за миленичиња со глава што се врти 360 степени за да спречи запленување. Погодно за сите кучиња без оглед на големината. Вклучува капа на чекан. Наменето за издржливост и безбедност за домашни миленици.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Tie Dye DIY PET TEE & BANDANA
  • Ново
Мислење на купувачите:

Tie Dye DIY PET TEE & BANDANA

Дозволете им на сите да знаат колку е сакано вашето куче со овој DIY Tie Dy Dy Teet Tee и Bandana комплет! Оваа бела ме�

DEN 71.36