• Ново
Налепници за буква и броеви со азбука, 96 пакувања, злато и сребро

Налепници за буква и броеви со азбука, 96 пакувања, злато и сребро

Buyers rating:
DEN 1.67

Износ

Сјај светло, сјај далеку, и забележете ги зборовите со овие налепници за сјајни букви! Jamем хартија сребрена и златна комбо само лепила за азбуки налепници се продаваат во пакет од 96 налепници, вклучувајќи букви и броеви во густ, смел фронт. Секоја налепница мери околу 0,75 инчи во висина. Овие налепници имаат асортиман на сјајно метално злато и рефлексивни треперливи сребрени букви. Секоја буква f Азбуката е вклучена, како и броеви 1 преку 0. Овие налепници се одлични за постери, знаци, белешки за книги, списанија за тетратки и многу повеќе! Овие налепници за лесни за корисниците се лесни за лупење и лепење на повеќето површини. Големина : 0,75in Боја : Сребрена и златна количина : 96 Боја : Сребрена и злато комбо. Големина : 7 x 7 инчи. Количина : 96/лист, 1/пакет. Налепници за само лепила за азбука се држат до повеќето површини . Совршени за книги за книги и мемориски книги!.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Popoutz Teenage Ninja Turtles Pop Outz Art Одбори, парче
  • Ново
Мислење на купувачите:

Popoutz Teenage Ninja Turtles Pop Outz Art Одбори, парче

Чувајте ги децата зафатени на патот со овој попОутц, кој вклучува 2 табли за боење, 3 маркери за перење и 25

DEN 2.33