• Ново
Куќи за птици најважни налепници

Куќи за птици најважни налепници

Buyers rating:
DEN 159.84

Износ

Специјализирани рачно изработени налепници со убави украси, како што се сјај, фолија, слоевит хартија, разновидни ткаенини, епоксид и многу повеќе. Налепниците на Essentials се совршен додаток на секој проект за занаетчиство. Димензии : 6.29'''x2.95 ''. Еден лист налепници. Налепниците доаѓаат со специјализирани завршувања и украси за да ја направите вашата работа поп!. Дизајн на живописно боја, сигурно ќе додаде искра во вашата уметност. Совршено за белење книги, осветлување на тетратки и многу повеќе.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Декларација во боја на желка - 8
  • Ново
Мислење на купувачите:

Декларација во боја на желка - 8

Совршен подарок за деца од сите возрасти Овие решенија се лесни за поставување, лесни за отстранување и

DEN 2.67
Налепница Spider-Man Foldover
  • Ново
Мислење на купувачите:

Налепница Spider-Man Foldover

Два листови налепници со вашите омилени лиценцирани ликови Одлично за забави за забави, училници, дневн

DEN 137.60
Olоли е налепници за гранични момчиња
  • Ново
Мислење на купувачите:

Olоли е налепници за гранични момчиња

Пристигна пакетот на радост! Бутикот на olоли ги претвора обичните денови во неверојатни животни момент�

DEN 3.33
Hello Kitty® налепници CT пакет
  • Ново
Мислење на купувачите:

Hello Kitty® налепници CT пакет

Подгответе се да ги украсите вашите работи во стил со овие 300 налепници од Hello Kitty Наменето за употреба од

DEN 0.33