• Ново
Colorforms се посочуваат повторно ставени налепници за налепници - Peppa Pig

Colorforms се посочуваат повторно ставени налепници за налепници - Peppa Pig

Buyers rating:
DEN 271.68

Износ

Colorforms-преземање по поставување на налепници за лепење. Овој сет на налепници може да патува со вас во автомобилот, во авионот или каде и да ве однесе вашата авантура! Овој пакет 11x6 инчи содржи две позадини и помеѓу триесет и шест и четириесет налепници за повторна употреба. ПРЕДУПРЕДУВАЕ : Опасност за гушење- мали делови. Не за деца под 3 години. Препорачано за возраст од 3 и повеќе години. Доаѓа во најразлични дизајни. Секој се продава одделно. Увезени. Colorforms се посочуваат повторно во лепење на налепници - Peppa Pig.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Popoutz Teenage Ninja Turtles Pop Outz Art Одбори, парче
  • Ново
Мислење на купувачите:

Popoutz Teenage Ninja Turtles Pop Outz Art Одбори, парче

Чувајте ги децата зафатени на патот со овој попОутц, кој вклучува 2 табли за боење, 3 маркери за перење и 25

DEN 2.33
Колачиња за налепници на Дедо Мраз
  • Ново
Мислење на купувачите:

Колачиња за налепници на Дедо Мраз

Специјализирани рачно изработени налепници со убави украси, како што се сјај, фолија, слоевит хартија, р

DEN 2.00