• Ново
Младинска маица за лого на Гардијанс во Црвениот Кливленд

Младинска маица за лого на Гардијанс во Црвениот Кливленд

Buyers rating:
DEN 1.00

Износ

Подгответе го вашиот млад навивач подготвен за следната игра на Кливленд Чувари со оваа смела кошула. Се одликува со тимска графика преку предната страна и удобно вклопување. Без разлика дали се упатувате кон балпаркот или да се подготвувате за денот, дајте му на вашиот млад човек што мора да има опрема со оваа облека од Кливленд. Кливленд Чувари Момци 4-18 SS TEE 9 K3 BXMBTM XL14/16.

Декларирани својства

Најдобри предлози