• Ново
Маици со овошје на разбој момчиња 4- маици со кратки ракави, пакувања, пакувања

Маици со овошје на разбој момчиња 4- маици со кратки ракави, пакувања, пакувања

Buyers rating:
DEN 163.20

Износ

Тестирано игралиште, одобрено дете! Овошјето на маицата со кратки ракави на Dloom Boys V-вратот го комбинира мекиот памук што вашето дете го сака и долготрајната издржливост на која можете да застанете. Оваа маица држи миење по миењето заради неговата ткаенина со средна тежина, ребрести јака што ја држи својата форма, двојно игла зашилнувајќи околу вратот и кокошката и лентата за коска од рамо до рамо, што ги зајакнува рабовите додека обезбедува дополнителна удобност. Јаката V-врат обезбедува ажуриран, стилски изглед со своето модно деколте и ја обезбедува таа бесплатна удобност на ознаките што секој може да го цени. Достапно во најразлични забавни бои, оваа маица е неопходна гардероба која обезбедува стил и удобност. Маици со кратки ракави со овошје на момчињата, 2 пакувања : V-вратот што ја држи својата форма. Двоен игла зашилки околу вратот и ХЕМ за издржливост. Лента за коска од рамо до рамо за удобност и издржливост. Означете бесплатно за удобност. 2 пакет. Достапно во најразлични забавни бои.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Marvel The Avengers Team Radial Srieever Shartever Licented Tee
  • Ново
Мислење на купувачите:

Marvel The Avengers Team Radial Srieever Shartever Licented Tee

Вашето малечко ќе сака секојдневно да ги носи своите омилени суперхерои со оваа кул графичка мета...

DEN 3.00