• Ново
С. Поло Асн. Мајки со маица за момчиња, 2-пакет, големина 4-18

С. Поло Асн. Мајки со маица за момчиња, 2-пакет, големина 4-18

Buyers rating:
DEN 224.00

Износ

Проширете ја својата секојдневна гардероба со овој два пакувања на американскиот Поло Асн. Момци на екипаж. Изработена во мека ткаенина со маички со бои со лесна облека, ова се класичните маици што ќе ги носи повторно и повторно. Вклучува 2 маици. Екипаж. Кратки ракави. Се одликува со мало везено лого на левото градите. 100% ткаенина од памук Jerseyерси. Машина за перење. Увезени. Маички со кратки ракави на момчињата од американскиот Поло Асн.

Декларирани својства

Најдобри предлози