• Ново
Маица со кратки ракави за девојчиња Гаранималс, кратки ракави Раглан, големини 12months-5t

Маица со кратки ракави за девојчиња Гаранималс, кратки ракави Раглан, големини 12months-5t

Buyers rating:
DEN 0.33

Износ

Суперerstвезда за гардероба! Дајте им на обичните денови солиден стартер за облека со оваа кратка ракав Раглан маица од Гаранималс. Лесно, опуштено одговара на ветре за стил над сите нејзини омилени дното на Гаранималс, со ткаенина од мека-кожа за да ја задржи удобната преку игра во вредност од еден ден. Исклучиво на. Материјал : 55% памук/45% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. ФИТ : Опуштено. Деколте : вратот на екипажот. Затворање : стил на пуловер. Ракави : кратки ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Супер-мека ткаенина. Краток ракав Раглан маица за девојчиња за мали деца од Гаранималс.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Marvel The Avengers Team Radial Srieever Shartever Licented Tee
  • Ново
Мислење на купувачите:

Marvel The Avengers Team Radial Srieever Shartever Licented Tee

Вашето малечко ќе сака секојдневно да ги носи своите омилени суперхерои со оваа кул графичка мета...

DEN 3.00
Лиценцирани графички маички
  • Ново
Мислење на купувачите:

Лиценцирани графички маички

Случајот е решен, ја најдовте вашата нова омилена мала тежина и удобен детектив Пикачу графички мета! Од

DEN 239.84
Mickey Mouse Goofy Donald Plutoun Boys Pocket маица
  • Ново
Мислење на купувачите:

Mickey Mouse Goofy Donald Plutoun Boys Pocket маица

100% маица со момчиња од памук Подолго и пошироко за fitубов за деца што одговараат Доволно издржлив за дур�

DEN 511.84