• Ново
Мобилни филтрирање на светлина за филтрирање на светлина, бела, 39 72

Мобилни филтрирање на светлина за филтрирање на светлина, бела, 39 72

Buyers rating:
DEN 1280.00

Износ

Клеточните нијанси на филтрирање на светлина се енергетски ефикасни и филтрираат токму вистинската количина на светлина што ви помагаат да уживате во исто толку приватност колку што сакате. Нема изложени жици. WCMA сертифициран најдобро за деца. Лесно подигнување со рака, едноставно држете ја долната железница и подигнете или спуштете се на посакуваната висина. Мала тежина и лесна за инсталирање. Инсталирајте внатре или надвор од рамката на прозорецот. Вклучени се вклучени хардвер и инструкции за инсталација.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Regal Estate, Celllular Cellular Shade, Alabaster, 40W 84L
  • Ново
Мислење на купувачите:

Regal Estate, Celllular Cellular Shade, Alabaster, 40W 84L

Регал недвижнини за филтрирање на безжични светлосни нијанси се модерни нијанси на прозорци кои ја зго�

DEN 2.67
Regal Estate, Celllular Ciltull Shade, Alabaster, 47,5W 84L
  • Ново
Мислење на купувачите:

Regal Estate, Celllular Ciltull Shade, Alabaster, 47,5W 84L

Регал недвижнини за филтрирање на безжични светлосни нијанси се модерни нијанси на прозорци кои ја зго�

DEN 910.72