• Ново
Regal Estate, безжичен затемнување Еко горе надолу на дното до мобилната сенка, сидро сива, 45W 64L

Regal Estate, безжичен затемнување Еко горе надолу на дното до мобилната сенка, сидро сива, 45W 64L

Buyers rating:
DEN 910.72

Износ

Изборот на еколошки нијанси на прозорецот не значи дека мора да жртвувате стил или безбедност. Нашиот еко-пријателски регален имот за затемнување на саќе, затемнување на дното на дното нагоре, ги обезбедува сите во едно. Регал недвижнини затемнување на саќе затемнување на дното надолу на дното нагоре, се направени од 100-процентни влакна од рециклирани материјали. Сенката во стилот на саќе Обезбедете вистинска количина на приватност и темнината на просторијата Ден и ноќе, овие нијанси се исто така одличен извор на заштеда на енергија со тоа што ќе го задржат топол и ладен воздух од влегување или напуштање на вашата соба. Нијансите за затемнување на мерката за мерење на имотот имаат едноставен механизам за лифт, кој работи со минимални напори со едноставно држење на долната железница и нежно подигнување или спуштање на посакуваната висина. Областа на мобилните нијанси на саќе Практична алтернатива на стандардните ролетни за прозорци. Нашите регални недвижнини затемнувајќи ги нијансите на горе надолу од дното нагоре, има опција од горе надолу за вистинска филтрација на светлина додека уживате во целосна приватност. 45 W x 64 L е вистинска големина на сенка. Се вклопува во рамката на прозорецот 45 до 45,5 инчи ширина. Големини на должина достапни од 20 "до 72", во 1/2 "зголемувања. Големини на висина достапни во 48", 64 ", 72" и 84 ". in white, ivory, alabaster, Gray cloud, anchor Gray, and latte. To care simply dust the shade fabric and wipe both rails. Easy to operate by simply holding the bottom rail and raise and lower to desired height. Package includes One shade, Упатства за поставување на хардвер и Инсталирање . Сите бои имаат бела поддршка за униформа изглед однадвор. Свати во боја на располагање и обезбедете име на производ и боја или линк и адреса за испраќање, ве молиме, дозволете 3-4 дена да го добиете вашиот SWATCH.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Regal Estate, Celllular Cellular Shade, Alabaster, 40W 84L
  • Ново
Мислење на купувачите:

Regal Estate, Celllular Cellular Shade, Alabaster, 40W 84L

Регал недвижнини за филтрирање на безжични светлосни нијанси се модерни нијанси на прозорци кои ја зго�

DEN 2.67