• Ново
American Stitch Man's Strighter Shartion најлон тенок панталони со џогер, големини S-2XL

American Stitch Man's Strighter Shartion најлон тенок панталони со џогер, големини S-2XL

Buyers rating:
DEN 319.52

Износ

Овие панталони со џогер за мажи од американски бод добиваат современо ажурирање со кул резултати. Дизајнирано во стил на лесна облека, влечење, овие машки џогери имаат тенок фит силуета и е направена во дише, удобна водоотпорна ткаенина. Повеќе акценти на поштенски патенти додаваат малку предност заедно со влечења на глуждот за да ги покажат вашите клоци! Материјал : 97% најлон/3% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6’1 ”и носи големина M. Fit : Slim Fit. Подигање : Среден пораст. Затворање : Повлечете стил со еластична половината за дополнителна удобност. Ockебови : 2 странични џебови; 1 задниот џеб има најважни работи. Карактеристики : вратоврска за влечење; Детали за кабелот за банџи на полите. Машки најлон карго џогери од американскиот бод.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Wrangler Men's Rugged Extra -Pocket Cutulity Pant
  • Ново
Мислење на купувачите:

Wrangler Men's Rugged Extra -Pocket Cutulity Pant

Wrangler Men's Rugged Extra Pocket Cultity Pant / B> Wrigled Menial Pant Pant на Wrangler ќе се справи со предизвиците на вашите најтешки работ

DEN 463.52
Идентитет машка фланелна панталона
  • Ново
Мислење на купувачите:

Идентитет машка фланелна панталона

Навивач на умирање како што сака да го претставува тимот во сè што правиш Без разлика дали сте се упатил�

DEN 464.00
Ван Хаузен леташе тенок фит пант
  • Ново
Мислење на купувачите:

Ван Хаузен леташе тенок фит пант

Ван Хаузен го олеснува стилизирањето на теренот од кога било, со флексибилно тенок вклопен рамен фронт..

DEN 223.52
Arrow Arrow Arofle Flage Pass Pass Pant
  • Ново
Мислење на купувачите:

Arrow Arrow Arofle Flage Pass Pass Pant

Пантовата што дава Aroflex Pant има ткаенина со природно истегнување во комбинација со технологија за истегн

DEN 368.00
Патнички панталони за машка алатка
  • Ново
Мислење на купувачите:

Патнички панталони за машка алатка

Поминете време на отворено или на вашата работна маса? Овие панталони за комунални услуги на Wrangler беа на

DEN 367.68