• Ново
Патнички панталони за машка алатка

Патнички панталони за машка алатка

Buyers rating:
DEN 2.33

Износ

Поминете време на отворено или на вашата работна маса? Овие панталони за комунални услуги на Wrangler беа направени со вас на ум. Овие лесни памучни панталони имаат само доволно истегнување за да ве одведат, крцкаат и свиткуваат во без напор удобност во текот на целиот ден. Директното отворање на нозете лесно ги сместува работните места и чизмите за пешачење. Карактеристиките вклучуваат четири џебови за да ги чуваат најважните и безбедни и опуштено вклопување низ седиштето и бутовите за лабава удобна вклопување. Пар со вашата работна кошула или омилена мета за да го завршите изгледот. Опуштено вклопување. Директно отворање на нозете. Опуштено се вклопува низ седиштето и бутот. Четири џебови. 98% памук, 2% спандекс. Стил# 112326838.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Arrow Arrow Arofle Flage Pass Pass Pant
  • Ново
Мислење на купувачите:

Arrow Arrow Arofle Flage Pass Pass Pant

Пантовата што дава Aroflex Pant има ткаенина со природно истегнување во комбинација со технологија за истегн

DEN 368.00
Потпис од Леви Штраус и Ко.
  • Ново
Мислење на купувачите:

Потпис од Леви Штраус и Ко.

Потпис од Levi Strauss & Co ™ Машките панталони за алатка за алатка се разноврсен пар за целогодишно носење...

DEN 383.68
Машка резбана панталона од карго
  • Ново
Мислење на купувачите:

Машка резбана панталона од карго

Оваа карго панталони со фармерки Wrangler може да се справи со целата потреба од вашата потреба Едната стра�

DEN 399.68