• Ново
PowerBait® Power® пливач

PowerBait® Power® пливач

Buyers rating:
DEN 287.20

Износ

Беркли Power Bait ги прави почетните риболовци добри и добри риболовци одлични! Научниците од Беркли поминаа над 25 години усовршувајќи неодолив мирис и вкус - ексклузивна формула Power Bait. Риба ја сакаат Power Bait Толку многу што држат 18 пати подолго, давајќи ви време и самодоверба да почувствувате повеќе каснувања - поставете повеќе куки и фатете повеќе риби! Мултифункционална мамка. Тело со ребра генерира многу вибрации . реални движења на опашката од лопатка за да примами предизвикувачка риба . Совршено за каква било опрема.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Беркли хаос 3,5 наклон на ползи
  • Ново
Мислење на купувачите:

Беркли хаос 3,5 наклон на ползи

Иновацијата Беркли, заедно со професионалното искуство со бас риболов, создаде нова серија на меки мамк

DEN 351.20
PowerBait® Crash Craw
  • Ново
Мислење на купувачите:

PowerBait® Crash Craw

Дизајниран од мајорската лига риболов про Скот Сугс, компактен профил Crash Craws му овозможува на овој мамк�

DEN 208.64
Беркли PowerBait Ripple Shad
  • Ново
Мислење на купувачите:

Беркли PowerBait Ripple Shad

Беркли Power Bait ги прави почетните риболовци добри и добри риболовци одлични! Научниците од Беркли помина�

DEN 2.67
PowerBait? Луди нозе чигер Крау
  • Ново
Мислење на купувачите:

PowerBait? Луди нозе чигер Крау

Беркли Power Bait ги прави почетните риболовци добри и добри риболовци одлични научници од Беркли поминаа н�

DEN 2079.84
AgentBait® Agent E
  • Ново
Мислење на купувачите:

AgentBait® Agent E

Agent Bait® Agent E е најновата креација од Bassmaster Classic® и MLF Bass Pro Tour Champion Edwin Evers! Агентот за дното на живеалиштето

DEN 1.33
PowerBait® Grass Pig
  • Ново
Мислење на купувачите:

PowerBait® Grass Pig

Беркли Power Bait ги прави почетните риболовци добри и добри риболовци одлични! Научниците од Беркли помина�

DEN 351.20