• Ново
Беркли PowerBait солена вода illили ,, HD Pinfish, мека пливање

Беркли PowerBait солена вода illили ,, HD Pinfish, мека пливање

Buyers rating:
DEN 208.64

Износ

Наградуваниот Беркли дизајниран illили обезбедува неверојатно природна презентација во форма, боја и акција. Шупната глава овозможува лесно кршење на штрајкови и помага да се ориентира мамката во исправено држење на телото при пливање. Завртете ја вертикалната со тешка местење, странично како лажица Тексас, или на глава од свирка со пондерирана кука за пливање. Спакувано со вкус на Power Bait, гарантира дека имате најдобра шанса да ја поставите куката на секој залак! Неверојатно природна презентација во форма, боја и дејствување. Шупната глава овозможува лесно кршење на штрајкови и помага да се ориентира мамката во исправено држење на телото при пливање . лажица настрана како лажица од Тексас, глава на свирка, пондерирана кука за пливање, линија за куки за стингер, па дури и на удар. Jamем- спакуван со вкус на Power Bait за да се осигурате дека имате шанса да ја поставите куката на секој залак.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Виновник 6 Макс макс, црвена сенка
  • Ново
Мислење на купувачите:

Виновник 6 Макс макс, црвена сенка

Бидете подготвени да влезете во голем улов додека излезете на вода со виновникот маст Тој е најголем од

DEN 2.00
Беркли хаос 5 рамен dawg
  • Ново
Мислење на купувачите:

Беркли хаос 5 рамен dawg

Мајките за хаос комбинираат професионално искуство со бас риболов со легендарната иновација на Беркли.

DEN 1.67
Беркли PowerBait 3 Pro Jig Worm
  • Ново
Мислење на купувачите:

Беркли PowerBait 3 Pro Jig Worm

Беркли Power Bait ги прави почетните риболовци добри и добри риболовци одлични! Научниците од Беркли помина�

DEN 0.33
PowerBait? Луди нозе чигер Крау
  • Ново
Мислење на купувачите:

PowerBait? Луди нозе чигер Крау

Беркли Power Bait ги прави почетните риболовци добри и добри риболовци одлични научници од Беркли поминаа н�

DEN 2079.84
Штрајк Кинг Очо 5 '' јуни бубачки 8pk
  • Ново
Мислење на купувачите:

Штрајк Кинг Очо 5 '' јуни бубачки 8pk

Овој 8естран astвер го зема концептот на мекиот erkеркбајт на друго ниво Како фацетирана мушка наспроти тр�

DEN 439.84
Creme Lure 3 Crappie Spoiler
  • Ново
Мислење на купувачите:

Creme Lure 3 Crappie Spoiler

Спојлерот на крем мами 3 "Крапи е мамка за пливање со меко тело, која има кука и тежина Риба...

DEN 1.67
Ribbontail Grub мека пластична вар Chartreuse 3 “
  • Ново
Мислење на купувачите:

Ribbontail Grub мека пластична вар Chartreuse 3 “

Грубата yum Ribbontail е вкусна мамка што ќе предизвика одговор на хранење во блиската риба, така што ќе се вра�

DEN 1.00
Беркли хаос 3 Дјус
  • Ново
Мислење на купувачите:

Беркли хаос 3 Дјус

Иновацијата во Беркли заедно со професионалното искуство со бас рибари создаде нова серија на меки мам�

DEN 351.20