• Ново
Краток ракав на бен Хоган со кратки ракави за избледување на лента Поло

Краток ракав на бен Хоган со кратки ракави за избледување на лента Поло

Buyers rating:
DEN 3.33

Износ

Оваа маичка со кратки ракави на бен Хоган, кој избледува лента, постепено, има многу за тоа. Изработено е од издржлива полиестерска ткаенина за целодневна удобност и се карактеризираат со ленти за бледнее што поминуваат низ вашиот поло во омбре шема. Технологијата за управување со влага на Ben Hogan Performance помага да ве одржи ладно и суво со цртање пот од вашата кожа, додека Powerspan вклучува шевовите на рамото што овозможуваат максимален опсег на движење. Поло, исто така, има Power Block, што помага да се спречат штетните УВ зраци на сонцето да навлезат во ткаенината. Машка изведба на кратки ракави со кратки ракави Полови кошула : 100% полиестер. Избледени печатени ленти. Поло маица. Технологија за управување со влага на Powerwick. Powerblock Sun Stef. Плакета со три копчиња. Достапно во морнарицата избледи. Машинско миење ладно одделно, белило што не е хлор ако е потребно, да се спушти суво ниско, ладно железо, не исушете го чисто, не користете омекнувачи на ткаенини или листови за фен.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Mens Drawebelnd Double Pique Polo Polo Polo Pack
  • Ново
Мислење на купувачите:

Mens Drawebelnd Double Pique Polo Polo Polo Pack

Технологијата Dryblend обезбедува својства на влага; Странични со странични отвори; Контурирана јака за за�

DEN 3.33
Менс 6. мл. Ултра памучен пик поло пало
  • Ново
Мислење на купувачите:

Менс 6. мл. Ултра памучен пик поло пало

100% памук; Sport Grey е 90% памук, 10% полиестер; Темниот Хедер е 50% памук, 50% полиестер; јака и манжетни за заварува

DEN 175.68
С. Поло Асн. Поло -блокирање на мажите
  • Ново
Мислење на купувачите:

С. Поло Асн. Поло -блокирање на мажите

Дишење и лесна, американскиот Поло Асн Машка меѓусебна маица со полови кошула ќе ви оди кога времето ќе �

DEN 288.00