• Ново
Бесплатно склопување на кратки ракави за машки пол

Бесплатно склопување на кратки ракави за машки пол

Buyers rating:
DEN 207.84

Износ

Чувајте се ладно, спортско и стилски во краткиот ракав на Слободен склоп, Пике Поло. Текстурата, меката, ткаенина за дишење, јаката за уредна точка - сето тоа функционира. Материјал : 60% органски памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот носи големина M. Fit : Опуштено. Јака : зашилена јака. Затворање : стил на пуловер; Плакета со два копчиња. Ракави : кратки ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : мек пик памук. Бесплатно склопување пике поло со кратки ракави за мажи.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Машка машка маичка за машка пика
  • Ново
Мислење на купувачите:

Машка машка маичка за машка пика

Нема ништо како поло маица Тоа е безвременски стил додава полски на се што го спарувате, од фармерки до к

DEN 175.68
Менс 5. мл. Поло пакет со дрес на дрес
  • Ново
Мислење на купувачите:

Менс 5. мл. Поло пакет со дрес на дрес

50% преводен памук, 50% полиестер; Влажната ткаенина на ткаенината на ткаенината далеку од телото; јака и м�

DEN 2.67
Chaps Classic Classic Fit Solid Pique Polo, големини-4XB
  • Ново
Мислење на купувачите:

Chaps Classic Classic Fit Solid Pique Polo, големини-4XB

Класичен главен дел за вашата гардероба Оваа цврста поло маица од Chaps е испробана и вистинска стил напра

DEN 175.68
Машка шема Jerseyерси Поло
  • Ново
Мислење на купувачите:

Машка шема Jerseyерси Поло

Ништо не работи за секоја пригода како што прави поло маица Носете го маичката на машката шема на Georgeорџ

DEN 288.00