• Ново
Маичка за рамо на рамото време на време и време на време

Маичка за рамо на рамото време на време и време на време

Buyers rating:
DEN 263.84

Износ

Маицата на рамото на времето на времето и Tru е главен изглед за секојдневно поставување со мека ткаенина, ткаенина со средна тежина и удобно опуштено вклопување. Хедер со Jerseyерси додава уникатен елемент во вашите обични денови. Спарете го со омилените фармерки или ставете го во класично здолниште за без напор шик ансамбл. Исклучиво на. Материјал : 51% памук/45% рециклиран полиестер/4% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. одговара : опуштено. Деколте : вратот на екипажот. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Долги ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Капка рамо; Jerseyерси на Хедер Ефект. Испуштете ја маицата на рамото за жени од време и Тру.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Tee и Tru јазол ракав
  • Ново
Мислење на купувачите:

Tee и Tru јазол ракав

Останете удобни и стилски со овој женски краток ракав јазол со време и Tru Направено од мека ткаенина од м

DEN 158.08
Оригинален кратки ракави за жени
  • Ново
Мислење на купувачите:

Оригинален кратки ракави за жени

Добијте ја вашата игра за слоеви на точка во оригинална женска кратка рака за кратки ракави...

DEN 207.84
Маица на женски нано-т v-врат S04V
  • Ново
Мислење на купувачите:

Маица на женски нано-т v-врат S04V

4,5 мл., Предсмарт 100% памук од рингспун, 30 синглови зашиени ракави зашиени со игла и дното на hemscontoured и стра

DEN 1.00