• Ново
Принц со кратки ракави графички опуштено вклопување маица пакет

Принц со кратки ракави графички опуштено вклопување маица пакет

Buyers rating:
DEN 255.20

Износ

Покажете го вашиот ентузијазам за принцот со оваа пурпурна маица со тематски дожд. Одликувајќи се со задебелен графички дизајн, удобно вклопување и меко чувство на рака, оваа маица е совршен додаток на гардероба. Со опуштено вклопување, вратот на екипажот и фантастично предниот принт, не можеме да чекаме да се видиме под виолетовиот дожд во ова исклучително графичка маица Fit-Добијте ја вашата денес! Графички дечко на принцот Tee : Прибл. Мерења на моделот : Висина : 5’10 ”, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36. Моделот носи големина : M. Опуштено вклопување. Вратот на екипажот. Графички принт од предната страна. Краток ракав. Дечко одговара. 100% памук.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Маица на женски нано-т v-врат S04V
  • Ново
Мислење на купувачите:

Маица на женски нано-т v-врат S04V

4,5 мл., Предсмарт 100% памук од рингспун, 30 синглови зашиени ракави зашиени со игла и дното на hemscontoured и стра

DEN 1.00
Маичка со краток ракав на женски дрес
  • Ново
Мислење на купувачите:

Маичка со краток ракав на женски дрес

Направи мека мешавина понудена во широк асортиман на бои Бидете сигурни дека знаејќи дека нашите кошул�

DEN 0.33
Утеха на женски долг ракав плетен врв
  • Ново
Мислење на купувачите:

Утеха на женски долг ракав плетен врв

Овој обичен плетен џемпер од облека за удобност 24 / 7 има плитко, но сензуално тркалезно деколте и класич�

DEN 319.68
Time and Tru Women's ScoopNeck Top, големини XS-XXXL
  • Ново
Мислење на купувачите:

Time and Tru Women's ScoopNeck Top, големини XS-XXXL

Опуштете го изгледот со ова време и Tru измиениот лажички врат Кул, секојдневно и удобно во мека и лесна м�

DEN 207.68