• Ново
Утеха на женски долг ракав плетен врв

Утеха на женски долг ракав плетен врв

Buyers rating:
DEN 319.68

Износ

Овој обичен плетен џемпер од облека за удобност 24/7 има плитко, но сензуално тркалезно деколте и класични долги ракави. Со измешана конструкција на ткаенини и вградени ракави, таа е совршена за секоја фигура. Цврстата ткаенина на овој врв на туника овозможува скоро неограничено пристапување, со што овој врв е совршен додаток на плакарот на која било мода. CF207. џемпер. Цврста боја. долги ракави. секоја пригода. Овој обичен плетен џемпер од облека за удобност 24/7 има плитко, но сензуално тркалезно деколте и класични долги ракави. Со измешана конструкција на ткаенини и вградени ракави, таа е совршена за секоја фигура. Цврстата ткаенина на овој врв на туника овозможува скоро неограничено пристапување, со што овој врв е совршен додаток на плакарот на која било мода.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Маица на женски нано-т v-врат S04V
  • Ново
Мислење на купувачите:

Маица на женски нано-т v-врат S04V

4,5 мл., Предсмарт 100% памук од рингспун, 30 синглови зашиени ракави зашиени со игла и дното на hemscontoured и стра

DEN 1.00
Маичка со краток ракав на женски дрес
  • Ново
Мислење на купувачите:

Маичка со краток ракав на женски дрес

Направи мека мешавина понудена во широк асортиман на бои Бидете сигурни дека знаејќи дека нашите кошул�

DEN 0.33
Time and Tru Women's ScoopNeck Top, големини XS-XXXL
  • Ново
Мислење на купувачите:

Time and Tru Women's ScoopNeck Top, големини XS-XXXL

Опуштете го изгледот со ова време и Tru измиениот лажички врат Кул, секојдневно и удобно во мека и лесна м�

DEN 207.68
ЕВ од Елен Деџенерис таа сјае маица
  • Ново
Мислење на купувачите:

ЕВ од Елен Деџенерис таа сјае маица

Оставете ја вашата шарена личност да заблеска со оваа графичка графичка кратка ракав од EV1 од Елен Деџен

DEN 2.33